Narodil jsem se v roce 1980 v Praze. Vystudoval jsem informační technologie a management. Od roku 1998 podnikám v oblasti registrace domén a webhostingu. Prostřednictvím společností KRAXNET s.r.o. a 1X s.r.o. podnikám v České republice i na Slovensku. Od roku 2009 jsem předsedou správní rady sdružení registrátorů cz domén CZ.REG z.s.p.o. S manželkou jsme založili společnost new media publishing s.r.o. orientovanou převážně na vydávání elektronických knih.

Od února 2009 jsem členem Strany svobodných občanů. Na ustavujícím sněmu pražského sdružení jsem byl zvolen jeho místopředsedou, pak předsedou, republikovým místopředsedou a nyní jsem členem republikového výboru Svobodných.

Mým největším koníčkem jsou počítače. Zabývám se programovacím jazykem Ruby, jsem předsedou Československého sdružení uživatelů programovacího jazyka Ruby. Již 10 let na Letné organizuji pravidelná setkání členů a příznivců každou první středu v měsíci.

Jsem šťastně ženatý a mám dva syny a dceru.

Jsem členem Klubu za starou Prahu a předsedou spolku Lepší Praha 7. Prahu 7 mám v srdci, sbírám fotografie, pohlednice, faktury, odznaky, medaile, výrobky, katalogy a knihy s toutu tematikou.