Kdo jsem?

Narodil jsem se v roce 1980 v Praze. Vystudoval jsem informační technologie a management. Od roku 1998 podnikám v oblasti registrace domén a webhostingu. Prostřednictvím společností KRAXNET s.r.o. a 1X s.r.o. podnikám v České republice i na Slovensku. Od roku 2009 jsem předsedou správní rady sdružení registrátorů cz domén CZ.REG z.s.p.o.

Od února 2009 jsem členem Svobodných. Na ustavujícím sněmu pražského sdružení jsem byl zvolen jeho místopředsedou, pak předsedou, republikovým místopředsedou a nyní jsem členem republikového výboru Svobodných.

Od ledna 2020 jsem členem zastupitelstva hlavního města Prahy. Působím ve výboru pro IT a Smart City a ve výboru pro kulturu, výstavnictví, cestovní ruch a zahraniční vztahy ZHMP.

Mým největším koníčkem jsou počítače. Zabývám se programovacím jazykem Ruby, jsem předsedou Československého sdružení uživatelů programovacího jazyka Ruby. Od roku 2007 na Letné organizuji pravidelná setkání členů a příznivců každou první středu v měsíci.

Jsem šťastně ženatý a mám dva syny a dceru.

Jsem členem předsedou spolku Lepší Praha 7. Prahu 7 mám v srdci, sbírám fotografie, pohlednice, faktury, odznaky, medaile, výrobky, katalogy a knihy s toutu tématikou.