Narodil jsem se v roce 1980 v Praze. Vystudoval jsem informační technologie a management. Od roku 1998 podnikám v oblasti registrace domén a webhostingu. Prostřednictvím společností KRAXNET s.r.o. a 1X s.r.o. podnikám v České republice i na Slovensku. Od roku 2009 jsem předsedou správní rady sdružení registrátorů cz domén CZ.REG z.s.p.o. V roce 2010 jsem se stal spolumajitelem společnosti 4connect s.r.o., která poskytuje velkoobchodní spojení do Internetu s služby LIR. V letošním roce jsme s manželkou založili společnost new media publishing s.r.o. orientovanou převážně na vydávání elektronických knih.

Od února 2009 jsem členem Strany svobodných občanů. Na ustavujícím sněmu pražského sdružení jsem byl zvolen jeho místopředsedou a aktivně se podílím na jeho rozvoji. Za svobodné jsem v roce 2010 kandidoval do parlamentních voleb a následně i v komunálních volbách.

Mým největším koníčkem jsou počítače. Zabývám se programovacím jazykem Ruby, jsem předsedou Československého sdružení uživatelů programovacího jazyka Ruby. Organizuji pravidelná setkání členů a příznivců.

Jsem šťastně ženatý a mám dva syny.